• Неодамнешно
19*1.5 19x1.5 29*2 29x2 45*2.5 45x2.5 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат О Прстен Заптивка

19*1.5 19x1.5 29*2 29x2 45*2.5 45x2.5 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат О Прстен Заптивка

DEN 1632.00

Количината на стоката
Това е достапна

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
19*1.5 19x1.5 29*2 29x2 45*2.5 45x2.5 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат О Прстен Заптивка
Пакет Содржина : 400pcs О-Прстен Заптивка
Работна Температура : -26°C до 232°C
Материјал : FKM
Боја : Зелена

Клучни карактеристики

Материјал:
Гума
Број На Модел На:
19x1.5 29x2 45x2.5
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Слични производи во категоријата