• Неодамнешно
  • -89 %
Луксузен Бренд G Стил Шок Види Воена Мажите Спорт Дигитални Часовници 50 МЕТРИ Водоотпорен рачен часовник Електронски Гумени Бендот Часовник Машки

Луксузен Бренд G Стил Шок Види Воена Мажите Спорт Дигитални Часовници 50 МЕТРИ Водоотпорен рачен часовник Електронски Гумени

DEN 581.00
DEN 5279.52

Количината на стоката
Това е достапна


Луксузен Бренд G Стил Шок Види Воена Мажите Спорт Дигитални Часовници 50 МЕТРИ Водоотпорен рачен часовник Електронски Гумени Бендот Часовник Машки

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Rattrapante,Нуркачот,Шок Отпорни,Плива,Алармот
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
W0539
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23.99 cm
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
55мм
Кутии & Случаи Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SMAEL
Случај Дебелина:
13mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата