• Неодамнешно
  • -28 %
1pcs 3.7 V 400mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За Q50 G700S K92 G36 Y3 Децата паметни часовници mp3 582728 602828

1pcs 3.7 V 400mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За Q50 G700S K92 G36 Y3 Децата паметни часовници mp3 582728 602828

DEN 241.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Обезбеди следење на броеви.Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, сепак, несреќа може да се случи понекогаш, ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен фидбек. Следење на информации е на располагање во рамките на 5-10 дена.Ние шип на Светот.shtml превозот време :
Сад : 10-20 работни дена
Канада/Австралија/Велика Британија : 15-30 работни дена
Чиле/Бразил/Јужна Америка/Италија/Франција/Шпанија/Германија/Источна Европа/Филипини : 30-40 работни дена
Превозот време за да Италија, Филипините и Индија е околу еден месец, но поради строгите царинската
политика, понекогаш тоа може да потрае до 2 месеци, ако сте купувачот од Италија, Филипини
или Индија и вие не се согласувате долго превозот време, немојте да ги купите овој објект.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош. За сите врати производи, купувачи, МОРА да контактирате со нас за враќање адреса. Ние ќе прогласи пониска вредност и како 'дар' испратени.
Можете да ги пратите вашата нарачка овде : www. Овој производ е Една Година гаранција. Превозот Време на Одговор : ве Молиме овозможи околу 15 до 30 работни дена за вашата цел да стигнат. Ние ќе брод објектот во рок од 3nusiness дена по прием на плаќање.Ние ги користиме Сингапур пост или e Packet,(Зависи од земјата, испорака брзина на агенцијата за статистика). Повратни информации : 1. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.50 ДОЛАРИ 19. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Плаќање : не прифаќаме начинот на плаќање се обезбеди Ali Express ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,ние прифаќаме Alipay.50 Информации за Батеријата : Батерија Тип : Li-ion Напон : 3.7 V Капацитет : 400m Ah Големина : 5. Се Враќа & Гаранција 1.8*27*28mm Тип на Производ : Замена на Батеријата(Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција! Пакет се Вклучени : 1 PCS Батеријата САМО Видите Повеќе Фото :
Превозот Термин : Ние прифатени Меѓународни цел.

Клучни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
582728
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
боја:
Часовникот батеријата
Употреба:
Часовникот батеријата

Слични производи во категоријата