• Неодамнешно
  • -20 %
2 парчиња 2000mAh BLS-5 BLS5 Bls50 Батеријата+ Dual USB Полнач за Олимп OM-D E-M10,Mark III,Mark II,PEN E-PL2,E-PL6,E-PM2, Перо 1

2 парчиња 2000mAh BLS-5 BLS5 Bls50 Батеријата+ Dual USB Полнач за Олимп OM-D E-M10,Mark III,Mark II,PEN E-PL2,E-PL6,E-PM2, Перо

DEN 840.00
DEN 1050.24

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилни Модели : PEN E-PL2, E-PL2, PEN E-PL5, E-PL5, PEN E-PM2, E-PM2, Перо 1, 1, Перо 1s, 1s, OM-D E-M10, E-M10, OM-D E-M10 Mark III Пакет вклучува : 2x PS-BLS5 Батерии 1 X Двојна USB Полнач за батерии 1 X USB Полнење Кабел 1x Упатство Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Клучни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
BLS5
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
Batmax

Слични производи во категоријата