• Неодамнешно
  • -10 %
SAMSUNG Оригинални Замена на Батеријата ИО-BT561ABE За Samsung GALAXY Tab E СМ-T560 T560 T561 Автентични Таблета Батеријата 5000mAh

SAMSUNG Оригинални Замена на Батеријата ИО-BT561ABE За Samsung GALAXY Tab E СМ-T560 T560 T561 Автентични Таблета Батеријата 5000mAh

DEN 712.00
DEN 791.04

Количината на стоката
Това е достапна


Батеријата Бренд : Samsung
Батерија Тип : ИО-BT561 ABE
Капацитетот на батеријата : 5000m Ah
Напон лимит : 4.35 V
Компатибилен со : Samsung GALAXY Tab E СМ-T560 T560 T561
Батеријата Земја на Потекло : Кина
Пакување спецификација : најголемиот дел пакет
Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ. Ве молиме запомнете дека новиот Литиум-Јонска батерија е полн перформанси и долговечност е само постигнаа по 2 до 3 комплетни циклуси на полнење и празнење. Откако ќе оди преку 2 до 3 циклуси, ти никогаш не ќе мора да услов вашата батерија повторно! Сите времињата за разговор и standby се приближни, во зависност од превозникот е на прилагодувањата на мрежата, јачина на сигналот, и избраните карактеристики. Времињата за разговор и Standby, ќе бидат пониски во Аналоген режим, како што е наведено погоре.
Почитувани клиенти и пријател : Услуги/Повратни информации кога ќе се купи мојот објект. ако нешто необично се случува : Не се примени предмети,или не е во согласност со описот,или од други причини направи да не се задоволни. Ве молиме не го напушти неутрален(или негативно)повратни информации или отворен спор лесно,ве молиме да се чувствуваат слободни да пишувам да ме контактирате. Ние ќе се потрудиме услуга да се реши што е проблемот. Верувам дека добрата комуникација може да го реши сè. Повторно, ви благодарам многу. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе брод вашата предмети, како е можно поскоро откако ќе се направи исплата. Ако вашиот објекти истрча на акции или било какви други проблеми. Ние ќе ви покаже како е можно поскоро. Нормално, ние брод тоа од страна на Хонг Конг Воздухопловната, Сингапур Воздухопловната. Меѓународната Превозот бара повеќе комплицирано превозот постапки. Ако објектот не пристигне по очекување ден или било какви други прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Samsung
Број На Модел На:
ИО-BT561ABE
Батерија:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Пакет:
No
Употреба:
телефон батеријата

Слични производи во категоријата