• Неодамнешно
  • -20 %
TELESIN 3Way LED Батеријата Држачи за Полнење Кутија футрола и 3 Батеријата Пакет за GoPro Херој 5 Црна Херој 6 Додатоци Сет

TELESIN 3Way LED Батеријата Држачи за Полнење Кутија футрола и 3 Батеријата Пакет за GoPro Херој 5 Црна Херој 6 Додатоци Сет

DEN 2150.00
DEN 2687.52

Количината на стоката
Това е достапна

Големината на полнење кутија ви дозволува да ги зачувувате во вашиот ранец, камерата не може да носи торба, багаж или рачен багаж ранец. Дизајниран со заштитен капак, вашите батерии ќе се чуваат безбедно и stably без проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Силна компатибилност : работи со TELESIN батеријата пакување и Оригиналниот Херој 5/6 батеријата pack 5. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Тип C интерфејс : ви овозможува да моќ на 3-канал полначот со Тип-C Кабел 8. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сметководствената случај е совршен за патување бади за Херој 5/6. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 3 СЛОТОВИ : Мини USB 3 слотови полначот може истовремено да се наплаќаат до 3 батерии. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Време на полнење : тоа трае само околу 1,5 часа за целосно полнење 3 батерии во исто време. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.85 V -Капацитет : 1220 m Ah -Одговара за Go Pro Херој 5/6 ве Молиме забелешка : оваа батерија компатибилен со сите в urrent Firmware-Верзии на Херој 5/ 6 Пакување Листа : 1 x TELESIN Полнење на Батеријата во Полето 3 x Батеријата Пакет (Батеријата за Gopro 6/5,со стариот и новиот пакет и испратени по случаен избор) Ве молиме имајте во предвид : полнење кабел не се вклучени!
1. Спецификации : Item Тежина : 48g/1. Илустрација : Укажуваат на ЦРВЕНА боја, кога батеријата се полни; Укажуваат ЗЕЛЕНА боја кога полнењето е завршено.

Клучни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
TELESIN
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
GP-BNC-502-3PACK
Одговара за:
GoPro Херој 6, Херој 5 Црна
Battey Капацитет:
1220mAh

Слични производи во категоријата