• Неодамнешно
  • -45 %
15CM Легура Автомобил 1:32 ЗЕМЈИШТЕ Evoque SUV Автомобил се Повлече Назад Diecast Модел Играчка со светло трепка симулација звук Подарок играчка За Деца Момчиња

15CM Легура Автомобил 1:32 ЗЕМЈИШТЕ Evoque SUV Автомобил се Повлече Назад Diecast Модел Играчка со светло трепка симулација звук

DEN 762.00
DEN 1385.28

Количината на стоката
Това е достапна

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Име на производ : Легура Автомобил Модел (15 см) Материјал : Алуминиумски,Пластични Скала : 1 : 32 Функција : Со Музика и Светлина, Три врати може да се отвори, за да го Откачите underbody изолација лист, отвори две врати или да се спушти на автомобил на теренот, а потоа притиснете опашката на автомобил, фарови е светло бела,taillights е црвено светло Назад Моќ Пакетот вклучува : 1 buc Легура Модел
Shippment 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
​. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО EEPIRED ГАРАНЦИЈА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Гаранција 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Клучни карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Предупредување:
НЕ е ЗА ДЕЦА ПОД 3 ГОДИНИ, поради мал дел
Брод/Поморски Брод:
Други
Бренд Име:
QQYA-NING
Тип:
Автомобил
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
044
Скала:
1
Скала:
1
Пакување:
без оригиналната кутија

Слични производи во категоријата