• Неодамнешно
  • -35 %
5D DIY Дијамант мозаик дијамант везови различни боја аурора везени Крстот Бод Дома декорација Подарок

5D DIY Дијамант мозаик дијамант везови различни боја аурора везени Крстот Бод Дома декорација Подарок

DEN 133.00
DEN 204.96

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
15x20cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата