• Неодамнешно
  • -30 %
5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ноќ Езеро Патка Дијамант Везови Сценско Сино Езеро Дијамант Мозаикот на Слики Везана

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ноќ Езеро Патка Дијамант Везови Сценско Сино Езеро Дијамант Мозаикот на Слики Везана

DEN 264.00
DEN 376.32

Количината на стоката
Това е достапна


Совети
1. Референца пред операцијата чекори. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена.
YUMEART 5 D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ноќ Езеро Патка Дијамант Везови Сценско Сино Езеро Дијамант Мозаикот на Слики Везана
Големина : 20x25,20x30,25x35,30x40,35x45,40x50,50x60,60x75c m
Внимание :
Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата.

Клучни карактеристики

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm box packing, 40x50cm box packing, 50x60cm box packing, 60x75cm box packing
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Стил:
Медитеранот
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Платно Пакување Метод:
дијамант сликарство
Техника:
Машина За Печатење
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шема:
Дијамант Сликарство Ноќ Езеро Патка
мозаик везови:
Шиење Rhinestones

Слични производи во категоријата