• Неодамнешно
  • -30 %
СОПИРАЧКИ DIY Темно жолта коњ 5D дијамант мозаик плоштадот дома декор дијамант везови занаети дијамант сликарство крстот бод везана

СОПИРАЧКИ DIY Темно жолта коњ 5D дијамант мозаик плоштадот дома декор дијамант везови занаети дијамант сликарство крстот бод

DEN 252.00
DEN 359.52

Количината на стоката
Това е достапна

Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Децата може да се користи на дијамант слика да се развие интелигенција.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 20-40 дена. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Младите луѓе може да се посветам на интерес, олеснување на стресот, се развие размислување. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас .
Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Затоа, Кина Пост парцела времето за испорака е најмногу до 60 дена. Ви благодарам многу. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.

Клучни карактеристики

Големина:
20X25cm, 25X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 50X65cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Слични производи во категоријата