• Неодамнешно
СОПИРАЧКИ вазна на прозорецот везана дијамант мозаик плоштадот дома декор дијамант везови занаети дијамант сликарство крстот бод

СОПИРАЧКИ вазна на прозорецот везана дијамант мозаик плоштадот дома декор дијамант везови занаети дијамант сликарство крстот

DEN 355.68

Количината на стоката
Това е достапна


Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 20-40 дена. Превоз :
Нашите производи се од Кина. Тарифниот :
По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.
Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ви благодарам многу.
Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната Продавница
Добро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазин
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн

Дијамант слика е дело на уметноста, со декоративен ефект,Дијамант сликата е едноставна и лесно може да ја заврши
DIY производ Дијамант сликарство производен метод е многу едноставен, погодна за луѓе од различни возрасти да се направи. Затоа, Кина Пост парцела времето за испорака е најмногу до 60 дена. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.

Клучни карактеристики

Големина:
20X25cm, 25X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 50X65cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Слични производи во категоријата