• Неодамнешно
  • -40 %
Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции кујна торта Дијамант Мозаик Целосно Дијамант Везови Обрасци

Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции кујна торта Дијамант Мозаик Целосно Дијамант Везови

DEN 241.00
DEN 401.76

Количината на стоката
Това е достапна

Секој дијамант големина : 2.

Клучни карактеристики

Големина:
20x25cm Square, 25x30cm Square, 30x40cm Square, 40x50cm Square, 45x60cm Square, 50x65cm Square, 60x80cm Square, 20x25cm Round, 25x30cm Round, 30x40cm Round, 40x50cm Round, 45x60cm Round, 50x65cm Round, 60x80cm Round
Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Слични производи во категоријата