• Неодамнешно
  • -38 %
3d дијамант мозаик Божиќ 5d diy дијамант сликарство крстот бод целосна дијамант везови зимски пејзаж предели снег куќа ar

3d дијамант мозаик Божиќ 5d diy дијамант сликарство крстот бод целосна дијамант везови зимски пејзаж предели снег куќа ar

DEN 324.00
DEN 523.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме за изборот на Oue Продавница. Големина : 20x20cm,20x25cm,30x30cm,30x40cm,40x50cm и да дејствува.
Дијамант слика : 3-Слободен колекции
Следниве се бесплатни, како ќе се отстрани грижи .
Дијаманти во големина е за 2,5 * 2.Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. Предмети : 1. Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции
4.
За Круг дијамант
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволно дијаманти. Ајде да го реши проблемот со вас .
Мозаикот сликарство не HD слика. тие се различни од уметнички стил. П : Што е облик на дијамант сликарство? A : Драг пријател , дијамант е Тркалезна дијамант везови П : Што е вид на пакет се користи за да сликарството ? A : Драг пријател , сите наши производи се добро спакувани , ( Свиткан во Хартиени кеси) , ние ќе ги пакет carfully befoer на стоки испратени надвор . Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство . Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија . (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене.
Дијамант слика : 4-Совршен чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор. За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Тоа е многу топла и полна со среќа. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно.(испратено тоа брзо за вас ) П : Може ли да се направи боја дијамант од моите сопствени фотографии?
a : Да пријател, ние може да се направи на дијамант слика на која било големина и сите слики.

Клучни карактеристики

Големина:
25X30CM Round, 30X40CM Round, 40X55CM Round, 50X65CM Round, 60X75CM Round, 25X30CM Square, 30X40CM Square, 40X55CM Square, 50X65CM Square, 60X75CM Square
Форма:
Посебна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
10-60
Видови на:
Пејзаж
Употреба:
Дневна соба декорација за статистика декорација дома хотел
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
diy дијамант сликарство
Материјал:
Смола Rhinestones
Тип:
зимска глетка снег куќа
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Дијамант Тип:
3D , 5D

Слични производи во категоријата