• Неодамнешно
  • -20 %
дрвото Полн плоштад Дијамант везови природни 5d DIY Дијамант сликарство Крстот бод пејзаж круг Дијамант мозаик црвено остава H336

дрвото Полн плоштад Дијамант везови природни 5d DIY Дијамант сликарство Крстот бод пејзаж круг Дијамант мозаик црвено остава

DEN 270.00
DEN 337.92

Количината на стоката
Това е достапна

Силата на бизнис, остатокот увери купување. Отворете го пакувањето и вадење на платно, дијаманти и алатки; 2. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Честитки, можете да одат врамени до сега ! За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Но купувачот треба плати се врати превозот. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Обичај ве молиме кликнете тука : Инструкции на DIY Дијамант Слика 1. Само открие потребни областа на селотејп за да се избегне прашина врз друга лепак делови; 4.Тоа може да се направи околу 15 до 45 работни дена за испорака. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ве Молиме испратете ни порака ако имаш било истрага, ви благодариме! Она што е DIY дијамант сликарство? 5 D коцка дијамант нерешено, подготви уште еден иновативен дијамант Дијамантски сликарство е нов популарни производи. како сето тоа.
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, ако треба различен стил, ве молиме проверете овде
Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме! употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Гарантирана 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . Ние може да ви обезбеди со сликата на вашиот сопствен дијамант сликарство, на пример : вашето семејство фотографии, како ликовите или ѕвезда,На убава глетка , прекрасна милениче, итн.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас.

Клучни карактеристики

Големина:
Square Drill 20X30CM, Square Drill 30X45CM, Square Drill 40X60CM, Square Drill 50X75CM, Square Drill 60X90CM, Round Drill 20x30CM, Round Drill 30X45CM, Round Drill 40X60CM, Round Drill 50X75CM, Round Drill 60X90CM
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Слични производи во категоријата