• Неодамнешно
  • -25 %
5D DIY Дијамант мозаик дијамант везови розови цвеќиња и кафе везени Крстот Бод Дома декорација Подарок XSH

5D DIY Дијамант мозаик дијамант везови розови цвеќиња и кафе везени Крстот Бод Дома декорација Подарок XSH

DEN 216.00
DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини.

Клучни карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 50x70cm, 60x80cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро

Слични производи во категоријата