• Неодамнешно
  • -35 %
3D Ѕид Налепница Кристал Слики Дијамант Сликарство Нови DMC Diy Дијамант Везови Крстот Колекции Мозаик Оркестарот Жолта Роза Цвеќиња

3D Ѕид Налепница Кристал Слики Дијамант Сликарство Нови DMC Diy Дијамант Везови Крстот Колекции Мозаик Оркестарот Жолта Роза

DEN 297.00
DEN 456.48

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. 6 Брза испорака; 7 Комбинирана цел; 8 Најдобри и Навремена Услуга; 9 Гаранција на вашиот 100% задоволство; 10 Голем попуст за голема цел! За ефектот На поголем големина се повеќе подобар ефект ! секој дијамант големина 2. Доволно смола дијаманти. Теми за животните,цветни растенија,религија,и Портрет
Нашите предности : 1 Врвен квалитет; 2 Директно од голема facotry; 3 Квалитет гарантиран; 4 Конкурентни цени; 5 Сите на стоки излезе од facotry со строги тест според меѓународниот стандард. Дијамант paiting се полу-готови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи ,ние ќе сместени 30% дијаманти повеќе ГОЛЕМО & DROPSHIPPING се ПРИФАТЛИВИ! Микс Цел е добредојдена! DIY Дијамант Painiting Мерки на претпазливост 1. 3 D Ѕид Налепница Кристал Слики Дијамант Сликарство Нови DMC Diy Дијамант Везови Крстот Колекции Мозаик Оркестарот Жолта Роза Цвеќиња
Драг Пријател : welcom на нашата продавница. Референца пред операцијата чекори. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Тука се и некои Поврзани со топла продажба дијамант слики. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата.5,база на мапата со лепило фото хартија. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо.Ставките коишто се вклучени : 1. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. DIY Дијамант Сликарство Charecteristic 1. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.5mm, ако комплексноста,мала големина ќе не многу добро, ако треба larege големина на никакви слики, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, големина од 2,5×2.

Клучни карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% 5D целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Алатки:
форцепс или креда,пластични плочи или кутии
Шема:
Дијаманти Мозаик Жолта Роза Цвеќиња
Видови:
Полн плоштад дијамант сликарство крстот бод

Слични производи во категоријата