• Неодамнешно
  • -35 %
Diy 5d Дијамант Сликарство Секси Жени Везана Вез со Дијаманти Мозаик Кристал Слики Dmc Платно Наслика Убави Очи

Diy 5d Дијамант Сликарство Секси Жени Везана Вез со Дијаманти Мозаик Кристал Слики Dmc Платно Наслика Убави Очи

DEN 324.00
DEN 498.24

Количината на стоката
Това е достапна

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.

Клучни карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Стил:
Југоисточна Азија
Број на Бои:
30-45
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% 5D целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Алатки:
форцепс или креда,пластични плочи или кутии
Шема:
Дијамант Сликарство Секси Жени
Видови:
Полн плоштад дијамант сликарство крстот бод

Слични производи во категоријата