• Неодамнешно
  • -40 %
Полн Плоштад Вежба 5D DIY Цртан филм Портрет Дијамант Сликарство спиење семејство 3D Везови постави Крст Бод Мозаик Оркестарот подарок ВИП

Полн Плоштад Вежба 5D DIY Цртан филм Портрет Дијамант Сликарство спиење семејство 3D Везови постави Крст Бод Мозаик Оркестарот

DEN 190.00
DEN 316.80

Количината на стоката
Това е достапна

Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .
A : меур торба ефект покаже големина
Б : тетрапак пакување ефект се покаже големината>30x40cm
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.За Пакување. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
.
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
.
Постојат 447 бои .

Клучни карактеристики

Големина:
20x25cm Square, 25x30cm Square, 30x40cm Square, 40x50cm Square, 45x60cm Square, 50x65cm Square, 60x80cm Square, 20x25cm Round, 25x30cm Round, 30x40cm Round, 40x50cm Round, 45x60cm Round, 50x65cm Round, 60x80cm Round
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Слични производи во категоријата