• Неодамнешно
  • -20 %
НОВИ Дијамантски крст-бод мозаик 5D Diy Дијамант Везови Крстот Бод Колекции Плоштадот Дијамант Сликарство Цртан филм Секси Жени Подарок YQ

НОВИ Дијамантски крст-бод мозаик 5D Diy Дијамант Везови Крстот Бод Колекции Плоштадот Дијамант Сликарство Цртан филм Секси Жени

DEN 228.00
DEN 285.12

Количината на стоката
Това е достапна


НОВИ Дијамантски крст-бод мозаик 5 D Diy Дијамант Везови Крстот Бод Колекции Плоштадот Дијамант Сликарство Цртан филм Секси Жени Подарок
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). 2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
База на HD платно
Предметите вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет. Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код. 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти. 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција. 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. 2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија! 3.Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. 4.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање. 5.[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. 6.Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.

Клучни карактеристики

Големина:
Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 30x45cm, Square Drill 30x45cm, Round Drill 30x50cm, Square Drill 30x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x55cm, Square Drill 40x55cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x75cm, Square Drill 50x75cm, Round Drill 50x80cm, Square Drill 50x80cm, Round Drill 60x70cm, Square Drill 60x70cm, Round Drill 60x75cm, Square Drill 60x75cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 80x120cm, Square Drill80x120cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Рамка:
No
Вежба форма:
Круг Вежба И Вежба Плоштад
Топло совети:
Anly проблем,ние може да го реши тоа, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Топло Барање:
Транспорт оштетени и исчезнати производи, ние ќе бидат reissue.
За Дијаманти Количина:
Со 20% поголема количина на дијамант,апсолутна доволно.

Слични производи во категоријата