• Неодамнешно
  • -45 %
Цртан филм Сликарство Полн Плоштад/Круг 3D Дијамант Сликарство Принцеза Слика 5D DIY Дијамант Везени Кристал Дете Налепница

Цртан филм Сликарство Полн Плоштад/Круг 3D Дијамант Сликарство Принцеза Слика 5D DIY Дијамант Везени Кристал Дете Налепница

DEN 287.00
DEN 522.24

Количината на стоката
Това е достапна

број на секој дијамант ќе бидат испратени повеќе од потребни 20-30%.
забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка. Полн Плоштад . В ве Молиме да се спречи децата од голтање. Доколку образецот и големина не се совпаѓаат нашата продавница вас. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча. Поголеми слики работат подобро, средни и големи димензии се препорачува Ако сакате поголема големина, ве молиме контактирајте ме. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. опис : Име на Производ : MHD DIY дијамант слика 1. Апликации : Дом, канцеларија, хотел, уникатен подарок 2. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Фото Цел : Ние може да се направи дијаманти за вас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа е полна со дијаманти везови 4. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. За Пакет : 30x40cm пакет со кутија 3. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа самите. Јас може да го прилагодите големина што ви треба.

Клучни карактеристики

Големина:
Square-20x25cm, Square-30x40cm, Square-40x55cm, Square-50x65cm, Round-20x25cm, Round-30x40cm, Round-40x55cm, Round-50x65cm
Бренд Име:
mhd
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Рамка:
No
Применливи Простор:
Спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, декорации
Ткаенина Тип:
Платно
Diamond Материјал:
Смола
Пополни област:
Целосна
Дијамант форма - факултативна:
1-коло дијаманти; 2-квадрат дијаманти
Алатки:
Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча

Слични производи во категоријата