• Неодамнешно
  • -28 %
Дијамант Везови улица Чадор девојка DIY Дијамант Сликарство Колекции за Плоштадот Кристал Везени Мозаик Везана JS908

Дијамант Везови улица Чадор девојка DIY Дијамант Сликарство Колекции за Плоштадот Кристал Везени Мозаик Везана JS908

DEN 263.00
DEN 364.80

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ако сликата е комплексен, малата големина и не е многу добро! ако имате потреба од големи димензии за сите слики, ве молиме контактирајте со нас!
Повратни информации
Па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Изберете лик (симбол), најдете соодветните дијаманти и го стави во вежба плоча. Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдовте на нашата продавница повторно, имаме убаво попусти за стари пријатели. Заедничката треба да се угнетените и чисти, немаат пукнатини. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Примена : Home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант тип : 3 D Полн Плоштад Дијамант
За дијамант количина : Со 20% поголема количина на дијамант, апсолутна доволно
Дијаметарот на дијаманти : 2,5 mm
Кликни за да го добиете она што ви се допаѓа : r////
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство колекции не вклучуваат надвор рамка borde
Име на производ : Дијамант Везови улица Чадор девојка DIY Дијамант Сликарство Колекции за Плоштадот Кристал Везени Мозаик Везана JS908
Дефиниција слика :
База : Увезената Нафта Платно со јасни симболи. Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата. Но купувачот треба плати се врати превозот. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот,користење на вашите омилени рамка до рамка тоа. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.

Клучни карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 55x55cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Форма:
Посебна
Бренд Име:
RealShining
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Употреба:
За Home/Ѕид/Дневна Соба Декорација
Број на Бои:
Зависи од слики
Надворешното Пакување:
Во текот 30x40cm,кутија за пакување,подолу 30x40cm торба за пакување
Тема:
улица Чадор девојка
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
колекции во собата:
Алатки,смола дијаманти ,printe
ако дијамант не е доволно:
Тоа е слободно да се препратат

Слични производи во категоријата