• Неодамнешно
  • -30 %
Вистински Фото 2018 Деверуша Фустани Сребро Сива О Вратот Кат Должина Applique Tulle Чиста Илузија Vestidos Долго Невести Слугинката Фустан

Вистински Фото 2018 Деверуша Фустани Сребро Сива О Вратот Кат Должина Applique Tulle Чиста Илузија Vestidos Долго Невести Слугинката

DEN 5040.00
DEN 7200.00

Количината на стоката
Това е достапна


Напорна работа , само за вашиот совршен големиот ден !
Ова е стил на многу доброто фустан. Боја шема
2.за години и ние имаме свои професионални и искусни работниот тим , Дизајн Елита,Професионална Шема Маркер ,Seamstresses······ Купи од нас , ќе добие 1)Професионална и enthusiasatic услуги на клиентите ; 2)Брзо ракување со времето на својата цел; 3)Безбеден и брз меѓународен превозот; 4)Високо квалитетен производ со разумна цена; 5)Темелна По продажба на услуги на клиентите; 6)Попуст од цената за редовно клиентите . Фустанот е изработен од мека и удобна ткаенина, кој открива природните облини на телото. Ние не само што може да се направи стандардна големина се облекуваат, но, исто така, може да се направи според вашите сопствени мерења.
Добредојдовте На Нашата Продавница
Почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални ОЕМ & ODM фабрика во Suzhou,Кинески најголемите венчаница& вечер фустан на пазарот .Ова ќе биде вашиот торзото на најмалата точка.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Бренд Име:
Suruimei
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
Број На Модел На:
DQ8A4693
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни
боја:
Исто како picuture или факултативна
Големина:
Standard or Custom Made
Место на Потекло:
Jiangsu Кина (Копно)
Специјални Забелешки:
Плус Големина/ Итна Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични производи во категоријата