• Неодамнешно
  • -5 %
Едноставен, Елегантен Глуждот Должина Деверуша Фустани Пурпурна Обвивка Душо Кратко Sleeve Pleats Пред Пресече Партија Фустани

Едноставен, Елегантен Глуждот Должина Деверуша Фустани Пурпурна Обвивка Душо Кратко Sleeve Pleats Пред Пресече Партија Фустани

DEN 5746.00
DEN 6048.00

Количината на стоката
Това е достапна

Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја)
9.Висина без високи потпетици=___cm
7.Било какви прашања ве молиме, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот на iterm.Половината =___cm
3.Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Ние нема да наплата на превозот
трошоци за одбиени пратки.Денот треба фустан
Стандардната големина врз основа на нашата големина на маса, ако сакате да се направи custome направија услуга, подолу
е само водич.
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења. Ако вашата големина е US16 W,18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 20 долари за
плус големина такса. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да
контактирајте не директно.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.Рамо width=___cm
6.Колковите =___cm
4. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, даноци за увоз во
вашата земја.
Кина Пост : Обично тоа ќе трае 30 до 60 дена,(Бразил ќе трае 30 до 90 дена);
e Packet : Само за НАС, тоа ќе трае од 15 до 30 дена;
DHL : за Да се САД,Канада,Мексико ,тоа ќе зема 3 до 5 дена;во други земји,тоа ќе трае 7 до 10 денови;(освен Бразил)
EMS : во Русија,таа ќе трае од 15 до 20 денови;за да Бразил ќе трае од 15 до 30 дена;
Aramex : Обично тоа ќе трае 7 до 10 денови.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
B08
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Без ракави
Декорација:
Pleat
Моден Елемент:
Бонбони боја
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Деколте:
Душо
Бренд Име:
Sunzeus
Ткаенина Тип:
Џерси
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Слични производи во категоријата