• Неодамнешно
  • -19 %
Торта, Сладолед, Чоколадо Торта Пенкало Десерт Свадба Декорација Торта Шприцеви Боја Пенкало Бисквит Алатка Торта Пенкало Десерт Украсување

Торта, Сладолед, Чоколадо Торта Пенкало Десерт Свадба Декорација Торта Шприцеви Боја Пенкало Бисквит Алатка Торта Пенкало Десерт

DEN 104.00
DEN 128.64

Количината на стоката
Това е достапна


ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Русија експрес-SPSR (пакет тежина 800g или повеќе) : 8-38 дена. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Овој производ е во вид на снимање. G : Продавачот за транспорт : за 15-35 дена Гаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контактирате со нас.
Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)
.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
3.Ако не примате стока во 90 дена (Бразил 110 дена) ,ние ќе рефундирање на или препратете. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. C : Финска Пост : 15-40 дена. ако не стигнат до 45 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време
4. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена. Ако враќањето на ставка (и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите originalpackaging, прирачници, и други додатоци.
За Превозот
повеќето Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена
Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)
1.
Лесен за употреба, сигурен, додадете повеќе забава за својот живот. ако треба да се следи во вашата земја, Ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail".

Клучни карактеристики

Бренд Име:
AFocus Вкус
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
чаша торта пен
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Торта Алатки
Име:
Торта пенкало Biaohua алатки
Спецификации:
Види Слика
Важат за:
Торта украсена декоративни фондан
Предности:
Лесно да се чисти безбедно не-токсични
подарок:
Монтирани цвет млазницата
Материјал:
Храна одделение силиконски + пластика

Слични производи во категоријата