• Неодамнешно
1 Сет на Чист Бакар Heatsinks 3 Парчиња на Топлина Мијалник Ладење Комплет за Малина Пи 3 Моделот Б

1 Сет на Чист Бакар Heatsinks 3 Парчиња на Топлина Мијалник Ладење Комплет за Малина Пи 3 Моделот Б

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е топлина мијалник ладење комплет за . Според тестот, на температура од Малина Пи 3 може да достигне високо како е 85 степени Celslus . Нашите тестирање покажа дека додавањето на добар heatsink ќе донесе вашиот модул совршен топлина дисипација.Нашата топлина мијалник комплет ќе им даде на вашиот Малина Пи 3 најдобрата заштита. Пакетот вклучува : ве Молиме имајте во предвид Малина Пи Одбор не е вклучена во пакетот 1* тенка Бакар Heatsink 2* дебела Бакар Heatsink

Карактеристики : Врвен Квалитет Heatsinks донесе вашиот Малина Пи совршен топлина дисипација. Најдобра заштита за вашиот Малина Пи 3 Моделот Б

За повеќе Малина Пи и Банана Пи производи, проверете за да добиете повеќе информации.

Клучни карактеристики

Додаток Тип:
топлина мијалник
Бренд Име:
52Pi
Компатибилен со:
Малина Пи 3 Моделот Б

Слични производи во категоријата