• Неодамнешно
  • -40 %
4pcs Алуминиум Најлон Орев M4 За 1:10 РК Автомобил Baja Чудовиште Камион 94111 HSP 1/10 Надградба Делови 102049

4pcs Алуминиум Најлон Орев M4 За 1:10 РК Автомобил Baja Чудовиште Камион 94111 HSP 1/10 Надградба Делови 102049

DEN 72.00
DEN 120.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.
HSP 1/10 Надградба Делови 102049 Алуминиум Најлон Орев М4 02190 За 1 : 10 РК Автомобил Baja Чудовиште Камион 94111
Добредојдовте на нашата Продавница. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.com/payment_method.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.html
Превозот
1).
100% Нови. Ви благодариме!
. Предмет : Алуминиум Најлон Орев М4 Пакет : 4pcs/set Применливи за HSP Himoto Redcat 1/10 Електричен Автомобил : 94101 / 94102 / 94103 / 94103 Pro / 94105 / 94106 / 94107 / 94107 Pro / 94108 / 94109 / 94110 / 94111 / 94111 Pro / 94112 / 94115 / 94123 ве Молиме да го проверите вашиот прирачник за дел кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
102049
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Најлон Нут
Четири тркала Атрибути:
Најлон Нут
За Возило Тип:
Кабриолет, Автомобил, Камион, Truggy

Слични производи во категоријата