• Неодамнешно
  • -44 %
Пред Шок Кула Апсорбер Плоча Алуминиум За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/10 Axial Yeti Рок Racer AX90016 Кабриолет Роботот Надгради Делови

Пред Шок Кула Апсорбер Плоча Алуминиум За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/10 Axial Yeti Рок Racer AX90016 Кабриолет Роботот Надгради

DEN 420.00
DEN 748.80

Количината на стоката
Това е достапна

Или ќе мора да плаќаат данок . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса .
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производите
За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман .
Добредојдовте На RCAWD Име на Производ : Пред Шок Кула Апсорбер Плоча Бренд Име : RCAWD За Возило Тип : Автомобил е Применливо РК Автомобили : Пустината Кабриолет Роботот Скала : 1/10 Материјал : Алуминиум Легура За Возило Марка : Axial Yeti Рок Racer AX90026 Извор на Гориво : Електрични Пол : Момчиња & Девојки Боја : Сина, Црна, Портокалова Сребро Титаниум Пакет Количина. Се надевам знаете дека пред цел. На боја во anodizing . Примачот Име каша биде пасош име. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Висока јачина,триење доказ,добра отпорност на отпор на имотот и коефициент на топлинска спроводливост. Метални производи може да биде некој дефект на површината како што се нула.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Број На Модел На:
AX31003
Бренд Име:
RCAWD
Материјал:
Легура На Алуминиум
Алатка Материјали:
Пред Шок Кула Апсорбер Плоча
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пред Шок Кула Апсорбер Плоча
Име на производ:
Пред Шок Кула Апсорбер Плоча
За Возило Тип На Возилото:
Пустината Кабриолет Роботот
Скала:
1/10
За:
Axial Yeti Рок Racer AX90026
Извор На Гориво:
Електричен
боја:
Сина, Црна, Портокалова Сребро. Титаниум
Пакет Количина. :
едно парче

Слични производи во категоријата