• Неодамнешно
РК АВТОМОБИЛ ПРИБОР ДЕЛОВИ 885013 885014 ЦЕНТАР ВОЗИ ЗГЛОБОВИТЕ НА 1/8 СКАЛА OFF ROAD NITRO КАБРИОЛЕТ ПРАВО XB8 RGT ВИСОКА БРЗИНА НА АВТОМОБИЛ 138850

РК АВТОМОБИЛ ПРИБОР ДЕЛОВИ 885013 885014 ЦЕНТАР ВОЗИ ЗГЛОБОВИТЕ НА 1/8 СКАЛА OFF ROAD NITRO КАБРИОЛЕТ ПРАВО XB8 RGT ВИСОКА БРЗИНА

DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
885013 885014
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HSP
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
ЦЕНТАР ВОЗИ ЗГЛОБОВИТЕ
ДЕЛ БР. 885013:
ЦЕНТАР ВОЗИ ЗГЛОБОВИ (КРАТОК)
ДЕЛ БР. 885014:
ЦЕНТАР ВОЗИ ЗГЛОБОВИ (ДОЛГО)
подносителот на пријавата:
HSP RGT 1/8 ПРАВО XB8 КАБРИОЛЕТ 138850

Слични производи во категоријата