• Неодамнешно
  • -5 %
Tarot Маснотии Лубрикант Подмачкување Antirust Масло за РК Модел на Хеликоптер Автомобил

Tarot Маснотии Лубрикант Подмачкување Antirust Масло за РК Модел на Хеликоптер Автомобил

DEN 192.00
DEN 201.60

Количината на стоката
Това е достапна

Tarot Маснотии Лубрикант Масло
Спецификација 100% Сосема Нов! 1 Buc 10g Маснотии метал рѓа, хоризонтални бунари за подмачкување, во окното за подмачкување. Се користи За РК Модел Пакет Содржина 1 x Tarot Маснотии Лубрикант Масло

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Големина:
for Helicopter Car
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Број На Модел На:
250 450 500 550 600 700 Хеликоптер
Технички параметри:
Вредноста 7
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
Aeolian

Слични производи во категоријата