• Неодамнешно
  • -31 %
60pcs Пропелери H107-A35 Пропелери за Hubsan X4 Quadcopter H107L H107C H107D JXD385 X4 Quadcopter Црна/Црвена

60pcs Пропелери H107-A35 Пропелери за Hubsan X4 Quadcopter H107L H107C H107D JXD385 X4 Quadcopter Црна/Црвена

DEN 188.00
DEN 272.16

Количината на стоката
Това е достапна

60pcs Пропелери H107-A35 Пропелери за Hubsan X4 Quadcopter H107 L H107 C H107 D JXD385 X4 Quadcopter Црна/Црвена 5 Групи на Hubsan H107 C X4 РК Quadcopter Роторот Пропелери Компатибилен со : Hubsan H107 X4, H107 L,H107 C, Traxxas QR-1, QR Кравица, QR Инфра X, Хели-Max 1 SQ,Weekender Q4, Estes Стрела,Revell QG 550, и многу повеќе. Пакет Содржина : 60pcs/многу пропелери

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
H107L H107C H107D
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
SKU:
F08518-15

Слични производи во категоријата