• Неодамнешно
  • -10 %
Т-Моторни P13x4.4prop-2 ПАРЧИЊА/ПАР Професионални Карбонски Влакна Реквизит За UAV РК Летало на Авиони

Т-Моторни P13x4.4prop-2 ПАРЧИЊА/ПАР Професионални Карбонски Влакна Реквизит За UAV РК Летало на Авиони

DEN 1810.00
DEN 2011.20

Количината на стоката
Това е достапна
Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Т-мотор
РК Делови и Accs:
Пропелери
Број На Модел На:
13x4.4
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
Карбонски Влакна

Слични производи во категоријата