• Неодамнешно
4PCs/многу 45x12 ESC Енергија Дистрибуција Одбор Дел Одбор За РК Летало FPV Трки Фиксно Крило Brushless Мотор Поврзување

4PCs/многу 45x12 ESC Енергија Дистрибуција Одбор Дел Одбор За РК Летало FPV Трки Фиксно Крило Brushless Мотор Поврзување

DEN 302.40

Количината на стоката
Това е достапна


4 PCs/многу 45x12 ESC Енергија Дистрибуција Одбор Дел Одбор За РК Летало FPV Трки Фиксно Крило Brushless Мотор Поврзување
Опис :
Големина на : 45*12*1.2 мм
Тежина : 1.5 g
PCB има 4 слој одбор дизајн
Пакет Се Вклучени :
4 x PCB Енергија Дистрибуција Одбор

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
SHUAICHI
РК Делови и Accs:
Енергија Дистрибуција Одбор
Материјал:
Други

Слични производи во категоријата