• Неодамнешно
Висок Квалитет Gaoneng GNB 7.4 V 6500mAh 110C 2S Батерија Lipo Батеријата Т Приклучок За 1:10 РК Модели на Автомобили Хеликоптер Dron Резервен Дел

Висок Квалитет Gaoneng GNB 7.4 V 6500mAh 110C 2S Батерија Lipo Батеријата Т Приклучок За 1:10 РК Модели на Автомобили Хеликоптер

DEN 2399.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Батеријата параметар : Gaoneng 7.4 V 6500m Ah 110 C Капацитет : 6500m Ah Големина : 25*47*139mm Модел : GNB65002 S110i Континуирано Празнење Стапка : 110 C Тежина : Околу 340g Приклучок : Т Plug Забелешка : Поради разликата помеѓу мерење, батеријата димензија и тежина, може да имаат малку грешка. Претпазливост : Не ја над-бесплатно, или над-испуштање на батерии. Не го стави крај на висока температура состојба. Не фрли во оган. Не фрли во вода. Пакет се Вклучени : 1x Gaoneng 7.4 V 6500m Ah 110 C Lipo Батеријата
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Topacc
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
1
Технички параметри:
Вредност 10
Големина:
As Decribe
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Батерии

Слични производи во категоријата