• Неодамнешно
  • -9 %
112106 диск Кочница монтажа за 1/5 скала FS дербито/MCD/FG/CEN/REELY РК ДЕЛОВИ за автомобили

112106 диск Кочница монтажа за 1/5 скала FS дербито/MCD/FG/CEN/REELY РК ДЕЛОВИ за автомобили

DEN 480.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Нашите цени не вклучуваат таквата такса.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja.112106 диск Кочница монтажа за 1/5 скала FS дербито/MCD/FG/CEN/REELY РК ДЕЛОВИ за автомобили Превозот детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Број На Модел На:
112106
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Кочница диск монтажа

Слични производи во категоријата