• Неодамнешно
5Pair/10PCS Боја Г.С. CCW Fiberglass Најлон 1045 Пропелер 10*4.5 Gemfan Реквизити За РК Мулти Роторот FPV Copter Multirotor Сина, Бела

5Pair/10PCS Боја Г.С. CCW Fiberglass Најлон 1045 Пропелер 10*4.5 Gemfan Реквизити За РК Мулти Роторот FPV Copter Multirotor Сина,

DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни.5 Gemfan Реквизити За РК Мулти Роторот FPV Copter Multirotor Сина, Бела
Големина : 10*4.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад;
Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;
Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме почекајте во пациентот и
не грижете се , ние се обезбеди Наплата /Ре-Брод услуга ако пратката не може да се дојде . Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред;
3.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7
дена за целосно враќање на средствата. и 5*CCW , и адаптер
Боја : Бела, Сина , Сива, Црна , [xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[7254] Други
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам .
[xlmodel]-[custom]-[6209]
Предмет : 5 Pair/10 PCS Боја Г. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин.Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување
во рамките на 3-9 работни дена, но треба плаќаат малку превозот цена.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 5
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
GEMFAN
Алатка Материјали:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Материјал:
Fiberglass Најлон
Објектот:
Multirotor пропелер
Големина:
1045
Материјал:
Fiberglass Најлон
Користат За:
quadrocopter fpv

Слични производи во категоријата