• Неодамнешно
  • -5 %
YUKALA 7.4 V 700mAh Li-полимер батерија +USB полнач за X600 X601H JXD391V РК quadcopter F46 RC хеликоптер бесплатен превозот

YUKALA 7.4 V 700mAh Li-полимер батерија +USB полнач за X600 X601H JXD391V РК quadcopter F46 RC хеликоптер бесплатен превозот

DEN 638.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови. 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за X600 X601 H JXD391 V РК quadcopter F46 RC хеликоптер Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува)
Превозот начин : Кина пост или хонгконг пост

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Број На Модел На:
X600 X601H JXD391V
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата