• Неодамнешно
1 DOF Алуминиум Робот Рака Единица со LDX-218 Дигитални управувачки опрема Серво за DIY Образование

1 DOF Алуминиум Робот Рака Единица со LDX-218 Дигитални управувачки опрема Серво за DIY Образование

DEN 840.00

Количината на стоката
Това е достапна

1 DOF Алуминиум Робот Рака Единица со LDX-218 Дигитални управувачки опрема Серво за DIY Образование
Пред инсталацијата, ве молиме да се стави на серво за 90 степени и потоа да ја инсталираш
Спецификација :
- Материјал : Алуминиум
- Боја : Сребрена/Црна(изборен)
- Со LDX-218 серво
- 1 DOF
- Тежина : околу 92g (со завртки и линија)
Пакет се вклучени :
- braket x2
- LDX-218 дигитални серво x1
- Посветен серво рог x 1 пар - завртки x 1set

Клучни карактеристики

боја:
Бела, Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
X-CAM КРЕАТИВНИ ОЧИ
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Надградба На Делови/Додатоци:
мида

Слични производи во категоријата