• Неодамнешно
  • -5 %
86715 Спојки Бел (14T) За 1/8 RC Модел Nitro HIMOTO REDCAT HSP 94886 Truggy

86715 Спојки Бел (14T) За 1/8 RC Модел Nitro HIMOTO REDCAT HSP 94886 Truggy

DEN 547.00
DEN 575.52

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики :
100% Сосема Нов
Дел No : 86715
Дел Име : Спојки Бел (14 T) Содржи : 1 buc
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Количина : исто како Слика.
Се применуваат за : 94886,и така натаму.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
JYDCET
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
86715
Надградба На Делови/Додатоци:
Спојката Бел (11T)
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Спојката Бел (11T)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата