• Неодамнешно
  • -8 %
Rovan ЧУДОВИШТЕ BRUSHLESS КАМИОН на Патот Тркала И Пневматик Патот одговара 1/8 СЕВИЏ XL ФЛУКС 4.6 5.9 РК АВТОМОБИЛ Дел

Rovan ЧУДОВИШТЕ BRUSHLESS КАМИОН на Патот Тркала И Пневматик Патот одговара 1/8 СЕВИЏ XL ФЛУКС 4.6 5.9 РК АВТОМОБИЛ Дел

DEN 2892.00
DEN 3144.00

Количината на стоката
Това е достапна

Rovan ЧУДОВИШТЕ BRUSHLESS КАМИОН на Патот Тркала И Пневматик Патот одговара 1/8 СЕВИЏ XL ФЛУКС 4.6 5.9 РК АВТОМОБИЛ Дел

Клучни карактеристики

боја:
1 пар, 2 пар
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Алатки
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата