• Неодамнешно
  • -9 %
вратило игли за 1/5 losi 5ive-Т rovan LT кралот моторни X2 рк делови за автомобили

вратило игли за 1/5 losi 5ive-Т rovan LT кралот моторни X2 рк делови за автомобили

DEN 349.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации.
Испорака детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
Сто педесет и една илјада седумнаесет
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 8
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
вратило иглички 10pcs/set
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата