• Неодамнешно
  • -5 %
81209 Волан Топки За РК HSP 1/8 Модел Nitro Кабриолет Автомобил Камион Резервни Делови

81209 Волан Топки За РК HSP 1/8 Модел Nitro Кабриолет Автомобил Камион Резервни Делови

DEN 319.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики :
100% Сосема Нов Дел No : 81209
Дел Име : Управување Топки Содржи : 1 сет ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Количина : исто како Слика.
Се применуваат за : 94081/94083/94085/94086 /94087/94088 и така натаму.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JYDCET
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
81209
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Управниот Топки
Надградба На Делови/Додатоци:
Управниот Топки
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата