• Неодамнешно
  • -9 %
Метал пред шок кула за 1/5 losi 5ive-Т rovan LT кралот моторни X2

Метал пред шок кула за 1/5 losi 5ive-Т rovan LT кралот моторни X2

DEN 917.00
DEN 1007.52

Количината на стоката
Това е достапна

За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Нашите цени не вклучуваат таквата такса. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days.Метал пред шок кула
Испорака детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
151002
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 8
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Метал пред шок кула
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата