• Неодамнешно
Оригиналниот JJRC H9D Резерви Делови 2Pcs/Set Мотор Мотор Г.С./CCW За РК Мини Летало FPV Quadcopter Хеликоптер Играчка Подарок Додатоци

Оригиналниот JJRC H9D Резерви Делови 2Pcs/Set Мотор Мотор Г.С./CCW За РК Мини Летало FPV Quadcopter Хеликоптер Играчка Подарок

DEN 350.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Бренд Име:
JJRC
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
1
Број На Модел На:
H9D
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни

Слични производи во категоријата