• Неодамнешно
  • -9 %
Право guard плоча за 1/5 losi 5ive-Т ROVAN LT SLT КАМИОН РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ

Право guard плоча за 1/5 losi 5ive-Т ROVAN LT SLT КАМИОН РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ

DEN 305.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.Пред школка фиксна колона за 1/5 losi 5ive-Т ROVAN LT SLT КАМИОН РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ
Ши pping детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Материјал:
Пластични
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 8
Број На Модел На:
152112
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пред школка fixed column

Слични производи во категоријата