• Неодамнешно
4Pcs 2.2 РК Краток Камион Гуми и Тркала Прирабници 12mm Центар Хексадецимален За 1/10 HSP Митинг Трки DESTRIER Redcat Вител, СКОПЈЕ

4Pcs 2.2 РК Краток Камион Гуми и Тркала Прирабници 12mm Центар Хексадецимален За 1/10 HSP Митинг Трки DESTRIER Redcat Вител,

DEN 456.00

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note : Гуми и Тркала Не се Залепени, може да се подели.html
Превозот
1).44"(62mm) Хексадецимален Вози Хаб : 12mm Тркало Пречник на Оска дупка : 4mm Стандард Гуми Сунѓерот внесува Вклучени Гуми и Тркала Не се Залепени, може да се подели Compatibile со : 1/10 Скала off Road Рели Чудовиште Камион. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
√ Трговија на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
√ Ја прати како подарок,прогласи ниска Вредност
√ Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Тоа е монтиран на rim со пена е вметната)
Карактеристики :
Гума Материјал : Гума; Тркало Пречник на Материјал : Пластични Гуми надворешен Дијаметар : 3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
√ Брза испорака ,Со Следење на број.Одговара HSP HPI Redcat Axial Himoto Надмине Tamiya,итн.com/payment_method. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.6" (41mm) Тркало Пречник на Дијаметар : 2.Понуда на различни R/C модели и делови. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.2" (56mm) Ширина : 1.7"(94mm) Внатрешен Дијаметар : 2. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
70010-4
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Гума
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
РК Митинг Навивам Гуми и Тркала Прирабници

Слични производи во категоријата