• Неодамнешно
  • -40 %
4 Парчиња Пластични Мазна РК 1/10 Лебдат Гуми и Тркала Прирабници 12mm Центар Хексадецимален Пневматик со Заклучување Орев M4

4 Парчиња Пластични Мазна РК 1/10 Лебдат Гуми и Тркала Прирабници 12mm Центар Хексадецимален Пневматик со Заклучување Орев M4

DEN 201.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
√ Брза испорака ,Со Следење на број. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.html
Превозот
1).
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Тоа е монтиран на rim) Карактеристики :
Гума Материјал : Пластика; Тркало Пречник на Материјал : Пластични Гуми надворешен Дијаметар : 2.
Answer : ___________________________ Note : Гуми и Тркала Не се Залепени, може да се подели. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.05"(52mm)
Тркало Пречник на Оска дупка : 4mm
Гуми и Тркала Не се Залепени, може да се подели
Compatibile со : 1/10 Скала Лебдат Модел Автомобили, како што се HSP HPI Redcat,Himoto,се Надминува,AMAX и така натаму. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.Проверете ја големината на карактеристики. Добиете предмети,или Испраќање/Наплата.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Понуда на различни R/C модели и делови.4 Парчиња Пластични Мазна РК 1/10 Лебдат Гуми и Тркала Прирабници 12mm Центар Хексадецимален Пневматик со Заклучување Орев M4
Добредојдовте на хоби Зона.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Гума
Технички параметри:
Вредност 3
Број На Модел На:
662901
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пневматик И Тркала

Слични производи во категоријата