• Неодамнешно
4pairs/торба Rctimer TM 14x4.8 1448 Карбонски Влакна Г.С. CCW Пропелер Реквизити TM1448 за DIY FPV Quadcopter Multirotor

4pairs/торба Rctimer TM 14x4.8 1448 Карбонски Влакна Г.С. CCW Пропелер Реквизити TM1448 за DIY FPV Quadcopter Multirotor

DEN 2495.52

Количината на стоката
Това е достапна


(4 пара) TM14x4.8" Карбонски Влакна Г.С./CCW Држач за Пропелер - Совршен баланс, стабилна и речиси нула вибрации
- Ниска потрошувачка на енергија, ниско ниво на бучава
- Висока способност во анти-шок Опис : - Материјал : јаглерод влакна
Големина : 14*48
- Должина на : 14inch
- Завртка теренот : 4.8
- Нето тежина : 19g/еез
- Три инсталација дупки : 1*4mm центар дупка, 2*3мм страна дупки, дупка теренот 12mm Пакет Вклучуваат : 4 x Г.С. Пропелер
4 x CCW Пропелер

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Бренд Име:
BEEROTOR
РК Делови и Accs:
Пропелери
Големина:
14x4.8''
Број На Модел На:
TM1448
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Карбонски Влакна
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
1448 Карбонски Влакна Пропелер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
1448 Г.С. CCW Пропелери

Слични производи во категоријата