• Неодамнешно
4pcs/ Многу Гума 2.2 инчен РК Митинг Камион Гуми & Пластични джантите Ширина:41mm Хексадецимален 12mm Центар Планината Пневматик

4pcs/ Многу Гума 2.2 инчен РК Митинг Камион Гуми & Пластични джантите Ширина:41mm Хексадецимален 12mm Центар Планината Пневматик

DEN 456.00

Количината на стоката
Това е достапна


Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
√ Ја прати како подарок,прогласи ниска Вредност
√ Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note : Гуми и Тркала Не се Залепени, може да се подели.7"(94mm) Внатрешен Дијаметар : 2.
√ Трговија на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија.Одговара HSP HPI Redcat Axial Himoto Надмине Tamiya,итн. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.6" (41mm) Тркало Пречник на Дијаметар : 2.2" (56mm) Ширина : 1. Ви благодариме!
. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.html
Превозот
1). За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Добиете предмети,или Испраќање/Наплата. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.2 инчен РК Митинг Камион Гуми & Пластични джантите Ширина : 41mm Хексадецимален 12mm Центар Планината Пневматик
Добредојдовте на хоби Зона.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
700
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Гума
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
РК Митинг Навивам Гуми и Тркала Прирабници

Слични производи во категоријата