• Неодамнешно
  • -40 %
2 парчиња/многу HSP 1/10 Надградба Делови 188015 Алуминиум Универзална Вози Заеднички 2P За 1:10 RC Модел на Автомобил Off Road Чудовиште Камион

2 парчиња/многу HSP 1/10 Надградба Делови 188015 Алуминиум Универзална Вози Заеднички 2P За 1:10 RC Модел на Автомобил Off Road

DEN 158.00
DEN 264.00

Количината на стоката
Това е достапна

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Убав ден на сите вас : )
Објект : Универзална Вози Заеднички Пакет : 2 парчиња(1pair) Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.HSP Надградба Делови Универзална Вози Заеднички 188015 Алуминиум 1 : 10 RC Модел на Автомобил Off Road Чудовиште Камион
Добредојдовте на хоби Зона. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза испорака ,Со Следење на број
Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Ако има било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
.com/payment_method.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .
За промет на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Број На Модел На:
188015
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Вози Заеднички

Слични производи во категоријата