• Неодамнешно
  • -40 %
2 парчиња HSP 106017 106617 Алуминиум Волан Врски 06016 предо/Странично Серво Link 1:10 Надградба на Делови За Р/Ц Модел на Автомобил Кабриолет

2 парчиња HSP 106017 106617 Алуминиум Волан Врски 06016 предо/Странично Серво Link 1:10 Надградба на Делови За Р/Ц Модел на Автомобил

DEN 115.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


100% Нови. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Предмет : Алуминиум Волан Врски #106017 / 106617 Пакет : 2 парчиња Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.html
Превозот
1).Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.HSP 106017 106617 Алуминиум Волан Врски 06016 предо/Странично Серво Link 1 : 10 Надградба на Делови За Р/Ц Модел на Автомобил Кабриолет
Добредојдовте на нашата Продавница. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.com/payment_method. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
106017
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
управниот врски

Слични производи во категоријата